news-details

Bir sihirbazın itirafları sadece Storytel’de

Yazar, senarist, aktör ve Merlin Ödülü sahibi sahne sihirbazı Kubilay QB Tunçer’in yeni eseri ‘Bir Sihirbazın İtirafları’, Tunçer’in kendi sesiyle şimdi Storytel’de.

Kubilay QB Tunçer, yeni eseri ‘Bir Sihirbazın İtirafları’ ile sizi sihirbazların, illüzyonistlerin, falcıların, kahinlerin ve medyumların dünyalarına eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor. Doğaüstü gibi görünen numaraların, açıklanamayan kehanetlerin, zekice planlanmış oyunların sırları bu sesli kitap serisinde yer alıyor. Yaşanmış gerçek olaylar, tarihin en zekice dalavereleri, sihirbazlığın sırları ve birbirinden ilginç birçok anekdot, yazarın keyifli üslubuyla şimdi Storytel’de.

Kubilay QB Tunçer dört bölümden oluşan bu seride, hem şaşırtıyor hem de eğlendiriyor. Çok yönlü bir sanatçı olan Tunçer’in, Storytel abonelerine özel bir performansı olarak da değerlendirilebilecek bu kitap, Storytel abonelerine özel olarak yayınlandı.

Kullanıcılar, Storytel’e mobil telefonlarına yükleyecekleri uygulama üzerinden abone olarak ulaşabiliyorlar. Storytel aboneleri, Storytel kütüphanesindeki 2.000 civarında Türkçe sesli kitabı, 70.000 İngilizce sesli kitabı, 100.000 İngilizce e-kitap ve birçok podcast’i sınırsız dinleyebiliyor.

Hibya Haber Ajansı