news-details

Suzuki’den mart ayına özel sıfır faizli kredi ve takas desteği avantajları

Suzuki, yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler için mart ayına özel, iddialı satın alma seçeneklerini devreye aldı. Suzuki, mart ayı boyunca üstün Japon teknolojisine sahip modellerinde avantajlı kredi ve takas desteği fırsatları sunuyor.

Ayrıca sınırlı sayıdaki 2023 model Suzuki modellerine de çok avantajlı fiyatlarla sahip olunabiliyor. Zengin donanım özelliklerinin yanında düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan ve 2023 yılında Hibrit B hatchback segmentinin en çok tercih edilen modeli olan Swift Hibrit, 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde sıfır faizli kredi seçeneği ve avantajlı fiyatları  ile yeni sahiplerini bekliyor. 2023 model Swift Hibrit, peşin alıma özel; GL Techno donanımında 998 bin TL’de başlayan fiyatlarla kullanıcılarla buluşuyor.

Güçlü ve iddialı yeni yüzüyle, Akıllı Hibrit teknolojisine sahip motor sistemini, yakıt verimliliği, yüksek performans, AllGrip 4x4 çekiş sistemi ve en güncel güvenlik donanımlarıyla bir arada sunan Suzuki S-Cross Hibrit ise, 70 TL takas desteği ve 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi avantajıyla yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor. 2023 model S-Cross Hibrit sahibi olmak isteyenler takas desteği ile bir milyon 474 bin TL’den başlayan fiyatlarla otomobili satın alabilecek.

AllGrip 4x4 veya 4x2 çekiş seçenekleriyle tercih edilebilen, standart olarak sunulan üstün güvenlik donanımlarıyla segmentinde ön plana çıkan Suzuki Vitara Hibrit, ay boyunca 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi ve 70 bin TL takas desteği fırsatıyla SUV sevenleri bekliyor. Ayrıca mart ayı boyunca 2023 model Vitara Hibrit, bir milyon 374 bin TL’den başlayan takas destekli fiyatlarla aynı anda geçerli 0 faizli kredi ile satın alınabilecek. 2024 model yılını tercih edenler ise takas desteği avantajı ile yalnızca 40 TL fiyat farkı ödeyerek Vitara Hibrit sahibi olabilecek.

AllGrip teknolojisine sahip 4x4 özelliğiyle ön plana çıkan, Jimny modeline ise 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi ve 2023 modellerde geçerli 50 bin TL takas desteği imkanıyla sahip olunabiliyor. Mart ayında 2023 model Jimny satın almak isteyen kullanıcılar için takas destekli tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı bir milyon 678 bin TL olarak belirlendi.

Suzuki modellerinin tamamında, “Suzuki’den Garantim ON”da avantajları da sunuluyor. 0 km olarak satın alınan Suzuki modellerinde sunulan 3 yıllık temel üretici garantisi süresinin bitiminden itibaren “Suzuki’den Garantim ON’da” kapsamında kullanıcılar, periyodik bakım için yetkili servislere geldikleri sürece 10 yaş veya 180 km’ye kadar bu programdan ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

  Hibya Haber Ajansı