Başkan Büyükkılıç, Anadolu Mobilya Fuarı'nın açılışına katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ve önceki dönem Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile birlikte Anadolu’nun en büyük mobilya fuarı Anadolu Mobilya Fuarı’nın açılışına katıldı.

Hava sıcaklıkları mevsim normalleri civarında seyredecek

Hava sıcaklıklarının yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

NEXUS ACE görevi icra edildi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na ait muharip uçaklar ve NATO AWACS uçağı tarafından NEXUS ACE görevi icra edildiğini bildirdi.

KOMEK ve ASEM personeline işaret dili eğitimi

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından ATİD Programı kapsamında merkez KOMEK, ASEM, atölyeler ile ilçelerde çalışan personeller için Hizmet İçi Türk İşaret Dili Eğitimi gerçekleştirildi.

Adana Büyükşehir Sokak Hayvanları Kısırlaştırma ve Bakım Merkezi açıldı

Adana Büyükşehir Belediyesi, sokak canlıları sorununun çözümünde en önemli etken olan kısırlaştırma sayısını artırmak için yoğun çalışıyor. Kısırlaştırma sayısını yılda 3500’den yaklaşık 10 bine çıkaran Adana Büyükşehir Belediyesi, Karslılar Mahallesi’nde yeni kısırlaştırma merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

Bakan Bolat: “Her zaman gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz”

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, teknolojiye hızla uyum sağlayan, parlak fikirleriyle yeni girişimciler olarak öne çıkan gençlere büyük önem verdiklerini ve her zaman gençlerin yanında olmaya devam edeceklerini bildirdi.

Tapdi'nin finansal varlık edinimi

Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş, finansal varlık edinimine ilişkin bilgilendirme yaptı.

Muğla'da Yaş Alanlar Eğlencesi düzenlendi

Muğla Büyükşehir Belediyesi Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle 100 Yaş Evi sakinleri ile Yaş Alanlar Eğlencesi düzenledi.

Türkiye Ar-Ge Araştırması 2022

DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş, Türkiye Ar-Ge Araştırması 2022'de 46. sırada yer aldı.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Günay’dan Başkan Büyükekşi’ye ziyaret

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Mehmet Günay, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye nezaket ziyaretinde bulundu.